İade – Değişim Şartları

Sanal mağaza üzerinden satın alınan siparişlerde ürün kaynaklı sorun olması durumunda iade/değişimler tarafımızdan yapılmakta olup, Sürat Kargo firmasından bize gönderebilirsiniz.

Değişimlerde Kargo Ücreti Müşteriye Aittir.

İade adresimiz: Barış Mahallesi  Aliçebi Caddesi Oba Apartmanı Kat:1 Daire:7 Beylikdüzü/İstanbul

İade/değişim gönderileriniz 7 iş günü içinde (ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra) işleme alınmakta olup, işleminiz sonuçlandığında e-posta veya SMS olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Tarafınıza ulaşan ürünün kusurlu ya da yanlış olduğunu düşünüyorsanız kargonuzu teslim aldıktan 24 saat içinde müşteri hizmetlerimize yazılı/sözlü bildirmeniz gerekmektedir.

İade ve değişim için fatura ibrazı zorunludur.Ücret iadelerinde; kargo bedeli ve kapıda ödeme ile almış olduğunuz siparişlerin kapıda ödeme bedeli iade edilmemektedir. Nespotin.com’dan satın alacağınız ürün/ürünleri kullanmadan ve satın alınabilir özelliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içinde faturanızın arka yüzüne talebinizi belirterek Sürat Kargo ile iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünleri size ulaştığı ve ürüne zarar gelmeyecek şekilde kutu veya ambalajı ile göndermeniz gerekmektedir. Kutusuz ya da muhafazasız gönderilen ürünler kargo aşamasında zarar göreceğinden iadesi kabul edilmeyecek ve karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.İade veya değişim talep edilen ürün- ürünlerin faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
Nespotin.com’dan satın aldığınız ürünler 2 yıl boyunca, imalat hatalarına karşı Nespotin.com bakım garantisi altındadır. Tüm ürünler içeriğinde kullanma detaylarının yazılı olduğu bilgi kartları ile gönderilir.

İade edeceğiniz ürün orijinal kutusu, faturası ve tüm aksesuarları ile birlikte gönderilecektir.

Nespotin.com’dan satın aldığınız ürün/ürünler, kullanım hatalarından dolayı oluşabilecek (güneş ışığına uzun süre maruz kalma, nemli ortamda bekletilme, aşırı sürtünme, çarpma ve ya benzeri durumlar sonucu oluşabilecek çizilmeler) hasarlar sonucunda, garanti kapsamı dışında kalırlar.

Nespotin, garanti süresi dolmuş olsa dahi sorumlu üretici anlayışıyla satmış olduğu ürün/ürünlerin tadilat ve aksesuar teminini teknik imkanlar dahilinde, kargo bedelleri müşteriye ait olmak ve müşteri temsilcisinden onay almak kaydıyla gerçekleştirmektedir.